Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj logo

> Pracovní schůzka GIS ORP JMK
(vloženo: 15.08.2018)
na říjen se chystá pracovní schůzku GIS JMK, ORP, která proběhne 4. 10. 2018 v zasedací místnosti č. 240 Krajského úřadu Jihomoravského kraje na Žerotínově náměstí 3. Zatím pouze v předstihu termín na rezervaci a samotná pozvánka s programem a registrací dorazí před samotnou schůzkou. Cílem schůzky je vzájemná informovanost ohledně GIS aktivit v rámci území Jihomoravského kraje a hledání společných zadání a řešení. Schůzka je určena především pracovníkům GIS krajského úřadu, měst a obcí Jihomoravského kraje. Na setkání s Vámi se těší tým GIS Jihomoravského kraje.

Copyright © 2013 Intergraph CS, s.r.o.