Jihomoravský kraj
Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj logoJiž třetí vydání Tematického atlasu Jihomoravského kraje, tentokrát pro rok 2017, bylo vytvořeno ve spolupráci s Kartografií Praha, a. s. a navazuje na předchozí 2 vydání Tematického atlasu v letech 2013, respektive 2010. Třetí vydání bylo pojato zábavnou formou a bylo obohaceno o nové mapy a grafiky, které atlasu ještě přidávají na zajímavosti. Výtisky atlasu budou distribuovány jak na základní, tak na střední školy v území Jihomoravského kraje, aby zvýšily povědomí mladé generace o jejich domovském regionu.Jednostrannou verzi Tematického atlasu Jihomoravského kraje naleznete zde (pdf; 35.5 MB), dvoustrannou verzi pak zde (35,1 MB).

Aplikace cestovního ruchu Jižní Moravy vznikla jako součást projektu „Komunikační kampaň Jižní Moravy“, který je v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Jihovýchod spolufinancován Evropskou unií.


Copyright © 2013 Intergraph CS, s.r.o.
© Jihomoravský kraj
Mapový podklad © Český úřad zeměměřický a katastrální, GEODIS Brno, s.r.o., KrÚ JMK


Tento portál byl pořízen v rámci projektu: eGovernment v kraji, část výzvy I.-VI., reg. č. CZ.1.06/2.1.00/08.07386 za finanční účasti EU a ERDF.